سلام علیکم
وقت بخیر
ببخشید آیا امکان خرید حضوری هست؟
ساعات کاریتان را اعلام می فرمایید؟
بنده در خصوص روش تحقیق کیفی از نوع پدیدارشناسی نیازمندم؟کدام بسته شما برای من مفیده؟
باتشکر

با عرض سلام خدمت شما

فایلهای مورد نظر به راحتی از طریق اینترنت قابل دانلود است و نیازی به مراجعه حضوری ندارد.

در ارتباط با روش پدیدارشناسی، بسته ویدیوی آموزشی نرم افزار مکس کیو دی ای که برای تجزیه و تحلیل کیفی داده های مصاحبه هاست برای شما مفید است. این مجموعه آموزش کامل روش پدیدارشناسی نیست اما به شما در انجام مصاحبه ها، نکات ظریف نمونه گیری و مخصوصا بخش تحلیل تماتیک یا تحلیل مضامین کمک خواهد کرد. چون در تمامی روش های تحقیق کیفی (نظیر گرندد تئوری، پدیدارشناسی، تحلیل گفتمان، مردم نگاری و تحلیل محتوای کیفی) محقق باید مضامین یا پیام های اصلی هر واحد تحلیل (مثلا جمله مکتوب، گفته شفاهی، تصویر عکس، برش فیلم) را استخراج کند که اصطلاحا کدگذاری باز نامیده می شود، سپس مضامین مشترک را باید در قالب مقوله هایی با هم ادغام نموده و وجه مشترک آنها را نامگذاری کند (کدگذاری محوری) و در پایان ربط بین مقوله ها را شناسایی کند (کدگذاری گزینشی).

فرق روش پدیدارشناسی با گرندد تئوری در مرحله آخر است. بدین معنا که در گرندد تئوری ارتباط افقی بین مقوله ها (در قالب زمینه ها، شرایط، هسته مرکزی و پیامدها) را از محقق خواسته می شود اما در پدیدارشناسی محقق وظیفه دارد ارتباط عمودی بین مقوله ها (لایه های زبرین و لایه های زیرین و لایه بنیادین) را شناسایی کند. فراموش نکنید محقق پدیدارشناس باید مثل یک روانکاو معانی و منظورهایی را که حتی خود مصاحبه شونده از آن آگاه نیست از دل مصاحبه ها استخراج کند و علاوه بر مصاحبه از روش مشاهده یا جستجوی اسناد هم در صورت لزوم استفاده کند.

ناگفته نماند اغلب اساتید و دانشجویان نه تنها تفاوت این دو روش را نمی دانند بلکه اساسا متوجه نیستند که در چه مواقعی باید از روش کیفی و کمی استفاده کنند.

سلام
ببخشید در زمینه روش پدیدارشناسی اینجا چیزی پیدا نکردم، شما منبع خوبی رو می شناسید یا اینکه مثل سایر سی دی های های موجود در اینجا چیزی برای ارائه در این زمینه دارید؟

با عرض سلام خدمت شما

تنها پکی که داخل سایت میتواند برای شما مورد استفاده قرار بگیرد ، پک MAXQDA هستش.

با سلام
من روش تحقیق گرندد تئوری رو از سایتتون خریداری کردم ولی یکی از فایل های pdf از زیپ در نمیاد و فایل های صوتی هم نتونستم دانلود کنم. این امکان وجود داره که من بتونم فایل هارو مجدد دانلود کنم؟

با عرض سلام خدمت شما

فایل زیپ PDF به درستی دانلود نشده است بهمین دلیل به درستی Extract نمیشود ، شما لطفاً با نرم افزار IDM دانلود کنید تا چنین مشکلی بوجود نیاید.

امکان دوباره دانلود فایل در صورتی که سقف تعداد دانلود را گذارنده باشید ، به هیچ وجه ممکن نیست ، لطفاً دقت کنید در دانلود کردن فایل های مورد نظرتان.

فایل ها به درستی آپلود شده اند و هیچ گونه مشکلی در بارگذاری و دانلود آن وجود ندارد.

با سلام

آیا امکانش هست پک مورد نظرمون رو برای ما پُست کنید؟

با عرض سلام خدمت شما

در حال حاضر متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد ؛ فقط سایت ما قادر به پشتیبانی دانلودی پک های حاضر در سایت است.

سوال پیش از خرید