بلاگ

تست شخصیت پیرسون مار همراه با تفسیر

یکی از برگترین دعوت کنندگان به خودشناسی حضرت علی (ع) است.

من بیشترین حظ را از پندهای حکیمانه آن حضرت وقتی بردم که کتابهای اوصاف پارسایان و حکمت معیشت دکتر سروش را در شرح فرمایشات خطبه های گرانقدر ایشان خواندم. در یکی دو سال اخیر بواسطه آشنایی با آثار استاد ملکیان و تاکید فراوانی که ایشان بر خودشناسی داشته اند مطالعاتم رو توی این حوزه بیشتر کرده ام. حال تجربه جدیدی در خودشناسی و دیگر شناسی داشته ام که دوست دارم با همه شما در میان بذارم. به پیوست یک فایل اکسل و 12 فایل صوتی تقدیم می کنم. فایل اکسل آزمون شخصیت پیرسون ماره که در کتاب زندگی برازنده من آمده و نتایجش کهن الگوهای غالب در شخصیت ما رو نشون میده و می تونه کمک بسیار موثر در خودشناسی و اصلاح روابط خود با دیگران باشه. وقتی تست رو پر بکنید یک نمودار و یک جدول در آخرش ترسیم می شه که شما می تونید کهن الگوی اصلی شخصیت خودتون رو بر اساس بالاترین نمره تشخیص بدین. این کهن الگوها 12 مورد هستند و اون 12 فایل صوتی هم هر کدوم تفسیریه که من در مورد هر یک از کهن الگوها از روی کتاب زندگی برازنده من ترجمه کاوه نیری انجام داده ام. توصیه می کنم برای اطلاعات بیشتر به کتاب مراجعه کنید. ناگفته نماند من این تست رو تا به حال در بیش از 300 نفر اجرا کرده ام و در بیش از 90 درصد موارد تفاسیر ارائه شده انطباق بسیار دقیقی بر شخصیت آدمها و مشکلات زندگی آنها داشته است. توصیه شده این تست رو هر یکسال یکبار تکمیل کنید و با تغییر و تحولات خود آشنا بشین.

در پایان اعتراف می کنم من صرفا آنچه را که در کتاب یاد شده نوشته بود بیان کرده ام و هیچگونه ادعای مشاوره یا روانشناسی ندارم.

فایل های صوتی هر کهن الگو

دانلود فایل تست اکسل کهن الگوها

 

اشتراک گذاری:

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

 • سلام دکتر حیدری چروده عزیز و گرامی
  شما انسان پربار و پرثمری هستید که هیچوقت ادعا نداشتید و همیشه علاوه بر این که به فکر ارتقا دانش دیگران از راه و روش درست هستید، به فکر زندگی درونی و روحیات و افکار دیگران هم هستید.
  فعالیت های شما براستی قابل تقدیره
  امیدوارم همیشه سالم و شاد و پیروز باشید.

 • فایل های صوتی رو که با صدای آروم و مهربون تون، با حجم مناسب، تهیه کردید، دانلود کردم.
  من به شخصه نمی دونم چطوری ازتون تشکر کنم، فقط براتون همیشه بهترین ها رو از درگاه خدا خواهانم.

 • با سلام خدمت استاد عزیز و مهربون
  تشکر فراوان برای آسون تر کردن آرمون و آگاهی از نتیجه اش
  و بخاطر اینکه این که به فکر دیگران و کمک به تعالی شون هستین
  خیلی مخلصیم و دلتنگتونیم
  موفق تر باشید
  بوس بوس

 • سلام
  سپاس و تشکر جناب اقای حیدری
  نتایج این تست بسیار شگفت انگیز بود. من بعضی تست های روانشناسی رو انجام دادم ولی با جرات بگم این صددر صد درست بود. حتی نکاتی رو که شما در شرح می فرمودید از مشکلاتی بود که من با اونها مواجه بودم ولی نمی دونستم از کجاست.
  درود بر شما
  موفق و موید باشید

 • عرض سلام و تشکر از شما جناب حیدری

  موضوع مطرح شده به نظرم خیلی جذاب آمد
  اما من در دریافت تک تک ِ فایل ها به مشکل برخوردم، هم آزمون اولیه و هم تک تک کهن الگوها. ممکن است رسیدگی بفرمایید.
  اگر میشه در جای دیگری بارگذاری نمایید.

  پیگیر مطلب خواهم بود

دیدگاهتان را بنویسید